Vaše modely:

Čarodějnice - Jiří Šindler
 (03.2009) Čarodějnice se staví jak na běžícím pásu, tuhle pěknou postavil Jiří Šindler z Fulneku(LMK Odry). Jak mi napsal: Hned jsem se pustil do stavby a za dva dny vylétla. Super pohodovka. Mám dvojčata, tak je to éro pro jejich pobavení. Čarodějnici jsem trošku zmenšil: délka 1300 rozpětí 640. Klobouk, vrchní část těla a koště je z depronu 4mm, spodní část těla je z EPP 6mm. Je to pružné a při přistání se nepoškodí. Barveno ředěným Balakrylem. Osazeno je servy HD -1600, motor z haloletu, baterka lipol 2S-1100mah, váha 250gr. Letový projev perfektní. Pěkné, gratuluju :-).

Foto

Gloud dancer - Martin Soural
 (01.2009) Tak tento kousek postavil Martin Soural jako svoje první rc letadlo stejně jako já.:-).Prý kupodivu letěl, i když tomu nevěřil. Potaženo fólií a osazeno do elektroverze. Motor TURNIGY 28-26B , baterky lipol ZIPPY 2200 mAh , regulátor TURNIGY Basic 18A , turbokužel + 9x5 lopatky. Pikantní je název modelu: LUCY. Martin totiž slíbil přítelkyni, že jeho první letadlo se bude jmenovat po ní, po Lucii :-))

Foto

Čmelák - Peter Studený
 (02.2009) Díky plánu od L. Mašíka se další stavitelé Čmeláka jen hrnou. Tento pěkný kousek postavil Peter Studený ze Slovenska.:-)

Foto Foto Foto

Sky dancer - pe3k
 (01.2009) A je tu další stavitel větroně Sky dancer z řad návštěvníků tohoto webu, tentokrát ze Slovenska. Pohon je motorem třídy 480, baterií lipol a váží 850g. Jak je vidět i potah papírem má něco do sebe :-).

Foto Foto

Čarodějnice - Petr Hochman
 (10.2008) Čarodějnice je stále více oblíbená. Svědčí o tom i fakt, že přidávám další na svůj web. Tuhle si postavil Petr Hochman. Jak sám napsal: Na dětskejch čarodějnicich měla obrovskej úspěch. Je z EPP 8 mm. Původně tam byla 280 s převodem, teď je tam nějakej čínan. Lítá super ani sem tomu nechtěl věřit.

Foto

Inspira 4,5m - Petr Lovětinský
 (07.2008) Moc mě těší, že tento web není jen přehlídkou mých modelů, ale že je pro vás inspirací a některým stojí i zato, si něco podle mých plánů něco postavit. Tuhle nově rodící se Inspiru staví Petr Lovětinský. Tak hodně zdaru!:-)

Foto  Foto  Foto  Foto  Foto 

Čarodějnice - Zdeněk Bartoň
 (04.2008) Čarodějnice je opravdu v kurzu, tuhle si postavil Zdeněk Bartoň. Ještě to chce trošku doladit těžiště, ale jinak létá i tahle.:-)

Foto

Čarodějnice - Vánoce v Modelcity
 (04.2008) Tak tuhle čarodějnici jsem objevil na Df Mojehobby úplnou náhodou. Na vánočním sletu v Modelcity ve Znojmě s ní létal údajně Pavel Chvátal. Tahle má ovšem upravený kabát a vlající šálu.

Foto

Čarodějnice - Jan Kaplan
 (02.2008) Jan Kaplan - kolega modelář, kterého si velice vážím mi jednou ukázal tuhle čarůvku se slovy: nechal jsem se inspirovat tvojí čarodějnicí, ale trochu jsem ji vylepšil. Jakpak by ne, když je krásně a prostorově vysochaná z Xps. Dokonce o ní byl uveřejněn i článek v RC Modely(2/08). Mimo jiné i vyřezává takovéto krásné piloty. Jeden je i na mém Čihákovi.

Foto Foto

Čarodějnice - Jan Beránek
 (01.2007) Čarodejnice je jak vidím oblíbená. Tahle je však zmenšená na délku 1m a lítá v Mladé Boleslavi. Jak mi stavitel napsal, nejvíce pozornosti budí prý u dětí.

Foto

Čarodějnice - Kofejn
 (05.2006) Tak tohle je další výtvor z řad modelářů, kteří navštevují tento web. Docela se Kofejnovi čarodějnice povedla a hlavně to letí !!! :-))).

Foto

Sky dancer - Libor
 (04.2006) I když tvarově je mírně upraven, přesto se Liborovi Sky dancer povedl. Pěkně vypadá i potah nažehlovací folií.

Foto

Vosa - Lubo
 (04.2006) Tento model postavil Lubo - modelář ze Slovenska. Vosa je postavena stejným způsobem jako VSO 10C (2m). Takže technologií styrodur polepený balícím papírem. Pěkná práce.

Foto

("ZZ") kozmodrom@seznam.cz | Vytvořil Karel Kopeček (Zeratul) | XHTML 1.1 | CSS | © 2006.